Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Kurumsal

Sağlam çatı izolasyon firması

Kaliteli ve Konforlu Çatı Sistemi Seçenekleri

Çatı sektöründe 40 yıllık tecrübemiz ile profesyonel ve garantili çatı işleri gerçekleştirmekteyiz.

Sağlam Yapı Çatı Şirketi olarak Nihat KÖSE önderliğinde uzun yıllardır İstanbul merkezli olarak çalışmaktayız. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine servisimiz bulunmaktadır. Profesyonel kadro ve eğitimli ustalarımızla, anahtar teslim iş yapıyoruz. Sağlam Çatı Yapı olarak çatı aktarma ve çatıcılık alanında sürdürdüğü üstün hizmet kaliteli iş anlayışı ile siz değerli müşterilerimize güven ve huzur dolu bir yaklaşımla kaliteli işçilik sunar. Yapılan işçiliklerde kaliteli ön planda tutmamız firma prensibi olarak 1982 yılından günümüze garantili ve periyodik muayene bakım hizmetini de siz değerli müşterilerine sunar. Sağlam Çatı Yapı güvencesi altında yapılan tüm çatılarınız sözleşmeli ve anlaşmalı yapılmaktadır. 

Çatı tamiri , çatı aktarma, çatı onarım, çatı kaplama, çatı tadilat, çatı olukları, eksiz oluk ve ahşap çatı, shingle çatı, kiremit çatı ve başlıca izolasyon sistemleri Güçlü ekip ustalarımız ve firmamız ile müşteri istek ve arzularını karşılama konusunda azim ve kararlılıkla çalışan ve iş teslimi yapan firmamız kesinlikle yer mekan ve metraj fark etmeksizin sorunlarınızı çözer ve mutlu huzurlu bir yaşantı için sizlere yardımcı olur.

Güvenilir ve Kurumsal Firma

Avantajlarımız

Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Binayı yağış ve diğer atmosfer etkilerinden (sıcak, soğuk, rüzgar) korur. Sağlam Çatı Yapı Onarım kazanımları;

5 Yıl Garanti

devamı

Yeni Çatı Montajında

5 yıl garanti veriyoruz
aldığınız hizmetten dolayı
uzun yıllar en ufak sorun yaşamıyorsunuz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

devamı

%100 Müşteri Memnuniyeti

İşinin ehli tecrübeli ustalarımız
en kısa sürede çatınızın tamir
montaj işlemini tamamlayarak anahtar teslim yapmaktadır.

Her Bütçeye Uygun

devamı

Her Bütçeye Uygun

Çatı onarım, izolasyon ve yapım işlerinde birinci sınıf malzeme ve garantili ürünler her bütçeye uygun olarak yapıyoruz.

Temiz İşçilik

devamı

Temiz İşçilik

Çatı tamir, onarım ve yapım
işlerinde en ufak kırıntı
döküntü bırakmıyoruz. Tertemiz teslim ediyoruz.
Çatı Aktarma Firması

Konforlu Hizmet

Çatı sektöründe detaylı çalışmaları, Teknik çözümlerdeki hassasiyet ve bilgi birikimi, Yani malzeme ve teknikler konusunda piyasaların sürekli takibi sonucu müşterilerine tasarım ve uygulama konusunda sunduğu alternatif önerilerle Sağlam Çatı Yapı, yıllardır tercih edilen bir firma olmanın onurunu taşımaktadır.

İstanbul'da Çatı Kaplama ve Tamir Hizmeti

%100 Müşteri Memnuniyeti

Eğer Çatı Tamiri yaptıracaksanız bizden fiyat teklifi almanızı sizin açınızdan hesaplı olması için önermekteyiz. Bizi arayıp fiyat teklifi almanızın ardından eğer tamiri kabul ederseniz ekip arkadaşlarımız kısa süre içinde adresinize gelip tamire başlarlar. Diğer Çatı Tamir Firmalarına oranla çok daha kısa bir süre içerisinde çatınızı onarırız ve size teslim ederiz. Çatı Tamiri Malzemeleri ürünlerimizin hepsi son kalite ve TSE damgalıdır.

HEMEN ARA